قشم بهشت سرمایه گذاران
منطقه آزاد قشم سرزمین فرصت های ناب طلایی

تولید کنسرو ماهی

تولید کنسرو ماهی

در سفره‌هاي ايراني معمولاً کنسرو ماهيان که جزء دسته گوشت‌هاي روشن محسوب مي‌شوند بدلیل دارا بودن پروتئين و کالری بالا جایگاه ویژه ای دارند و از آنجایی که در سراسر آب‌هاي خليج فارس و درياي عمان منابع سرشاری از انواع ماهی يافت مي‌شود تولید کنسرو ماهیهای ساردین و تن بر اساس استاندارد ملی یکی از پروژه های قابل تامل میباشد .

  • کد مطلب: 1834
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 23 آبان 1396 - 15:48

با توجه به سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید محصولات دریا محور توسط سازمان منطقه آزاد قشم و ظرفیت های بالقوه این جزیره در تامین ماده اولیه این محصول یعنی انواع ماهی های تن، ساردین،  هوور، زرده، مسقطی و ... ، احداث  و بهره برداری از کارخانه تولید کنسرو ماهی علاوه بر تثبیت و افزایش اشتغال ، مطمعنا محصولاتش جایگاه مناسبی را در بازارهای داخلی و بین المللی خواهند داشت.در حال حاضرفقط یک واحد صنعتی کوچک در زمینه تولید کنسرو ماهی در شهر سوزا مشغول به فعالیت میباشد.

نقشه و جانمایی پروژه :

 

محدوده اجرای پروژه :

همانطور که در نقشه فوق مشخصص گردیده است سایتی به مساحت 4 الی 5 هکتار واقع در شهرک صنعتی طولا جهت احداث سالن تولید، سردخانه، انبار و ...پیش بینی شده است.

برآورد میزان سرمایه گذاری :

سرمایه ثابت : 130 هزار یورو/ تقریبا 5.2 میلیارد ریال

سرمایه در گردش :500 هزار یورو/تقریبا 20 میلیارد ریال

سرمایه کل: حدود 650 هزار یورو / تقریبا 26 میلیارد ریال

امکانات و تسهیلات قابل ارائه : 

ارائه کلیهامکانات زیربنایی، تامین آب، برق، تلفن و سوخت،  تخصیص زمین مناسب پس از ارائه و تصویب طرح و احراز توانمندی مالی  و اخذ کلیه مجوزهای لازم

نوع سرمایه گذاری :سرمایه گذاری مستقیم /Direct Investment

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد