تصویر فروش اینترنتی بلیط سفرهای دریایی قشم

فروش اینترنتی بلیط سفرهای دریایی قشم

رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از فروش اینترنتی بلیط سفرهای دریایی در جزیره قشم خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، سید باقر موسوی با بیان این مطلب گفت: راه اندازی فروش اینترنتی بلیط سفرهای دریایی قشم با هدف کاهش زمان ورود مسافران در صف تهیه بلیط در اسکله ها راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: مسافران جزیره قشم می توانند از طریق آدرس  www.qeshmepay.ir بلیط تردد دریایی به سمت بندرعباس و جزیره هرمز را تهیه و از طریق آدرس www.hmdtiiket.ir هم نسبت به تهیه بلیط از اسکله شهید حقانی بندر عباس به سمت جزایر قشم و هرمز اقدام کنند.
به گفته رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، اسکله شهید ذاکری قشم همه روزه از طلوع آفتاب تا ساعت 24 با استفاده از 37 شناور با ظرفیت های 54 تا 290 نفر در زمینه خدمات مسافری فعالیت می کند.
وی ادامه داد: با استقرار یک شناور کشیک در اسکله شهید ذاکری صورت حضور مسافران در ساعت بعد از 24 هم امکان انتقال گردشگران از اسکله شهدی ذاکری قشم به سمت اسکله شهید حقانی در بندرعباس وجود دارد.
جزیره قشم در جنوبی ترین نقطه ایران باحدود 117 هزارنفرجمعیت ویکهزار و 500 کیلومترمربع وسعت، با 135 کیلومتر طول وعرض متوسط 14 کیلومتر در میان آبهای نیلگون خلیج فارس واقع شده و به تنهایی از 22 کشورجهان بزرگتراست.
این جزیره باداشتن ظرفیتهای مهم در حوزه گردشگری ازجمله وجود نخستین ژئوپارک بین المللی خاورمیانه، از امتیاز ویژه برخورداراست وسالانه میلیونها مسافر و گردشگر داخلی وخارجی با هدف استفاده از ژئوسایت های این ژئوپارک و دیگر سایت های گردشگری به این جزیره سفر می کنند.
شرایط جزیره قشم در نیمه دوم سال به ویژه ایام تعطیلات پایان سال و نوروز به دلیل حضور انبوه مسافران با روزهای دیگر بسیار متفاوت است و در هر یک از اماکن گردشگری و سواحل زیبای قشم می توان شمار زیادی از مسافران نوروزی را مشاهده کرد.
خرید ارزان از بازارها، صنایع زیبای هنرمندان جزیره، غذاهای لذیذی که با آبزیان خلیج فارس طبخ و ارائه می شود و مهمتر از همه میهمان نوازی و خوی میهمان دوستی مردمان خونگرم قشم از دیگر امتیازات سفر به این جزیره محسوب می شود.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.