قشم بهشت سرمایه گذاران
منطقه آزاد قشم سرزمین فرصت های ناب طلایی

احداث هتل 5 ستاره بین المللی

احداث هتل 5 ستاره بین المللی

در جامعه امروزی صنعت گردشگری به دلیل گستردگی خاصی که بوجود آورده است به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین صنعت دنیا معرفی شده است.

  • کد مطلب: 1794
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آبان 1396 - 14:57

 موقعیت منطقه ای، امنیت، تنوع اقلیم و آثار تاریخی چشم انداز رشد صنعت گردشگری در ایران را دارای توجیه درخشان می نماید. از اینرو تقویت صنعت هتلداری میتواند آینده روشنی را برای ایران رقم بزند. جزیره قشم نیز با دارا بودن پتانسیل های ویژه از جمله دسترسی به مسیرهای اصلی ارتباطی – منطقه ای از یک سو و حمایت سازمان منطقه آزاد قشم در راستای توسعه پایدار صنعت قشم گردی با داشتن سواحل و طبیعت زیبا و نیز جاذبه هاى بیشمار خدادادى مستعد تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران به جهت جذب توریست خارجی است. احداث هتل 5 ستاره بین المللی با توجه به ظرفیت ها و امکانات بالقوه و بالفعل یکی از ملزومات تحقق این امر میباشد .هم اکنون یک هتل چهار ستاره، 35 هتل یک، دو و سه ستاره، 17 هتل آپارتمان و 19 مهمانپذیر   با بیش از 6500 تخت در قشم فعالیت می کنند.

 

احداث  هتل های پنج ستاره بین المللی  با تجهیزات کامل رفاهی،  رویال سویت ((VIP ، سالن بزرگ جهت برگزاری جشنها و کنفرانسها ، سالن بازی، زمین تنیس، استخر- سونا-جکوزی، رستوران، کافی شاپ، فست فود، فضای خدماتی و رفاهی، مکان بازی کودکان، جت اسکی- پارکینگ از انواع هتل هایی است که مورد حمایت خواهد بود.

میزان سرمایه گذاری :

سرمایه ثابت : حدود 10 میلیون یورو/ تقریبا 400 میلیارد ریال

سرمایه در گردش: 250 هزار یورو / تقریبا 10 میلیارد ریال

سرمایه کل : حدود 10.3 میلیون یورو/ تقریبا 410  میلیارد ریال

امکانات و تسهیلات قابل ارائه : 

ارائه کلیه  امکانات زیربنایی، تامین آب، برق، تلفن و سوخت،  تخصیص زمین مناسب پس از ارائه و تصویب طرح و احراز توانمندی مالی و اخذ کلیه مجوزهای لازم

نوع سرمایه گذاری : Direct Investment – Joint Venture

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد