قشم بهشت سرمایه گذاران
منطقه آزاد قشم سرزمین فرصت های ناب طلایی

احداث هتل 4 ستاره بین المللی

احداث هتل 4 ستاره بین المللی

توسعه گردشگری به عنوان یکی از رویکردهای اصلی سازمان منطقه آزاد قشم در چند سال اخیر با تاکید بر سرمایه گذاری در زمینه ساخت هتل های چهار ستاره و پنج ستاره در جزیره در پى بالا رفتن میزان ورود گردشگران به جزیره و بالابودن ضریب اشغال هتل توسط توریست های داخلى وبین المللى را بیش از پیش مورد اهمیت قرار داده است.

  • کد مطلب: 1792
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آبان 1396 - 14:34

 با توجه به وضعیت آب و هوایی قشم در میانه تابستان بعلت گرمی هوا تعداد گردشگران چشمگیر نمیباشد اما درشش ماهه دوم سال و همچنین تعطیلات نوروز به سبب وضعیت مطلوب آب و هوایی مورد توجه خیل عظیمی از گردشگران داخلی میباشد و تعداد مسافران ورودی به جزیره به حدود 500 هزار نفر در روز میرسد که کمبود هتل های چهار و پنج ستاره بسیار محسوس میباشد.

احداث  هتل چهار ستاره  با تجهیزات کامل رفاهی،  رویال سویت ((VIP ، سالن بزرگ جهت برگزاری جشنها و کنفرانسها ، سالن بازی، زمین تنیس، استخر- سونا-جکوزی، رستوران، کافی شاپ، فست فود، فضای خدماتی و رفاهی، مکان بازی کودکان، جت اسکی- پارکینگ از انواع هتل هایی است که مورد حمایت خواهد بود.

هم اکنون یک هتل چهار ستاره، 35 هتل یک، دو و سه ستاره، 17 هتل آپارتمان و 19 مهمانپذیر   با بیش از 6500 تخت در قشم فعالیت می کنند.

میزان سرمایه گذاری :

سرمایه ثابت : حدود 8 میلیون یورو/ تقریبا  320 میلیارد ریال

سرمایه در گردش: 250 هزار یورو / 10 میلیارد ریال

سرمایه کل : حدود 8.3 میلیون یورو / تقریبا 330 میلیارد ریال

امکانات و تسهیلات قابل ارائه : 

ارائه کلیه  امکانات زیربنایی، تامین آب، برق، تلفن و سوخت،  تخصیص زمین مناسب پس از ارائه و تصویب طرح و احراز توانمندی مالی صدور کلیه مجوزهای لازم

نوع سرمایه گذاری : Direct Investment – Joint Venture

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد