قشم بهشت سرمایه گذاران
منطقه آزاد قشم سرزمین فرصت های ناب طلایی

فرصت های سرمایه گذاری

22 آبان

تولید لرزه گیر اسکله

لرزه گیر اسکله (فندر ) یک مجموعه از قطعات مهندسی می باشد که بر روی دیواره اسکله نصب می شود و به عنوان ضربه گیر عمل کرده و علاوه بر حفظ سلامت اسکله از آسیب دیدگی بدنه کشتی ها جلوگیری می نماید.

ادامه خبر
22 آبان

تولید کارتن چندلا و مقوای بسته بندی

قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس می باشد و بدلیل موقعیت استرتژیک آن و قرار گرفتن در تنگه هرمز، تجار و بازرگانان این جزیره را، به عنوان پایگاه اصلی خود به جهت توسعه روابط تجاری خود قرار داده اند. با توجه به رونق اقتصادی حاکم بر جزیره قشم و حجم بالای ورود و خروج کالا، و نیاز به بسته بندی کارتنی کالاهای تجاری تولید کارتن می تواند قسمتی از چرخه تولید را تامین کند.

ادامه خبر
22 آبان

تولید قطعات و تجهیزات نفت و گاز

با توجه به وجود میادین نفتی و گازی حوزه های گورزین، سلخ و هنگام جزیره قشم و همچنین افزایش بهره وری از صنایع نفت و گاز موجود در منطقه نظیر پالایشگاه های تولید نفت خام سبک و سنگین، پالایشگاه گاز و مجتمع پتروشیمی ، تولید قطعات و تجهیزات نفت و گاز مانند شیرآلات کنترل ( Control Valve)، پمپ های گروه CVS و همچنین اتصالات، موجب تکمیل زنجیره تامین و خدمات پشتیبانی می باشد.

ادامه خبر
22 آبان

تولید قطعات کامپوزیتی شناورهای دریایی(پانتون)

پانتون ها سطوح شناوری هستند که در اسکله ها در محل پهلوگیری کشتی ها در آب های دریایی و بر روی دریا امکان تردد بر روی آب را میسر می سازند، این مواد نسبت به آب شور مقاوم بوده و بر خلاف شناور های از جنس استیل، دچار پوسیدگی نمی شوند. از این نوع سازه می توان در احداث مزرعه پرورش ماهی و میگو جهت ایجاد کریدوری برای نظارت بر روی قفس های پرورش ماهی نیز استفاده نمود.

ادامه خبر
22 آبان

تولید طناب های پلیمیری دریانوردی

با توجه به موقعیت ویژه جزیره قشم و نزدیکی به آبراهه بین المللی خلیج فارس به جهت حجم بالای تردد در تنگه هرمز و همچنین حضور صنایع مختلف دریایی و شیلاتی از قبیل شناور سازی، کارخانه فرآوری و تولید پودر و روغن ماهی، مزارع پرورش میگو و همچنین حوضچه های پرورش ماهی در قفس، تولید طناب های پلیمری در جزیره از لحاظ اقتصادی کاملا توجیه پذیر می باشد.

ادامه خبر
22 آبان

تولید انواع شناور مسافری فلزی

در جامعه امروزی صنعت گردشگری به دلیل گستردگی خاصی که بوجود آورده است به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین صنعت دنیا معرفی شده است.

ادامه خبر
22 آبان

توليدالکترود دريايي

اين الکترود در تعمير کشتي ها استفاده ميگردد و در حال حاضر از لحاظ اقتصادي بسيار گران قيمت مي باشد. همچنين در جوشکاري زير آب نيز از آن استفاده مي گردد.

ادامه خبر
22 آبان

دهکده گردشگری

جزیره قشم با داشتن جاذبه‌های بسیار زیبا و کم‌نظیرهمانند بزرگترین غار نمکى جهان، جنگل هاى دریایى حرا، جزایر ناز و تنها ژئو پارک جهانیدارای ظرفیت بالایی برای توسعه گردشگری میباشد.

ادامه خبر
22 آبان

احداث آکواریوم

نوع و تعداد موجودات آبزی خلیج فارس بسیار گسترده است و همواره یکی از عوامل ترغیب کننده برای سفر به سواحل این خلیج است. سفر به قشم و سواحل خلیج فارس امکان دیدن زیبایی‌های زیر دریا را برای مسافران فراهم می‌کند.

ادامه خبر
22 آبان

احداث هتل 5 ستاره بین المللی

در جامعه امروزی صنعت گردشگری به دلیل گستردگی خاصی که بوجود آورده است به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین صنعت دنیا معرفی شده است.

ادامه خبر
22 آبان

احداث هتل 4 ستاره بین المللی

توسعه گردشگری به عنوان یکی از رویکردهای اصلی سازمان منطقه آزاد قشم در چند سال اخیر با تاکید بر سرمایه گذاری در زمینه ساخت هتل های چهار ستاره و پنج ستاره در جزیره در پى بالا رفتن میزان ورود گردشگران به جزیره و بالابودن ضریب اشغال هتل توسط توریست های داخلى وبین المللى را بیش از پیش مورد اهمیت قرار داده است.

ادامه خبر
30 مرداد

قیمت گذاری اراضی

شما می توانید لیست اراضی واگذار شده توسط سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1395 را مشاهده کنید

ادامه خبر
25 - 36 of 40

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد